Oda İçinde Ev, Doğal Çocuk Odası Fikirleri

Çocuklar yüksek enerjileri ve bitmek bilmeyen oyun merakları ile çoğu zaman yetişkinleri bile şaşırtabiliyorlar. Eğlenceden oyundan kopamayan kendine özel alanlarda vakit geçirmeyi seven minikler için hazırlanan doğal çocuk odası konseptleri birbirinden farklı tasarımları ile hem büyükleri, hem de küçükleri hayran bırakıyor. Kişisel alan ve özerklik yaratan ev formunda çocuk odası tasarımları çocuklarınızı kişilik gelişimine de katkı sağlıyor.

Çocuklar için sadece bir yatağın ve birkaç oyuncağın olduğu odaları gerilerde bırakan bu tasarımlar zihinsel gelişime de büyük katkı sağlıyor. Sizde çocuklar için hazırlanan bu odaları merak ediyorsanız eğlenceli turumuza başlayabiliriz…

siyah beyaz cocuk odasi
Siyah Beyaz Konseptli Çocuk Odaları Çok Ferah!
Minikler için hazırlanan çocuk odasında yatakların ev haline getirildiği, duvarlarda kocaman siyah tahtaların bulunduğu ve ufak bir çadır ile çocuklara özel oyun alanlarının inşa edildiği bu odalar gerçekten harika. Beyaz ve siyah rengin daha sık kullanıldığı ve yatakların eve benzetildiği bu odalarda çocukların aidiyet duyguları geliştirildiği gibi kara tahtaların bulunması da istedikleri zaman çizim yapabilmelerini sağlıyor. Ortama renkli oyuncakların eklenmesi ile de harika bir oda hazırlanmış oluyor.

ev seklinde cocuk odasi

Dağ Evi Konsepti Çocukların Hayal Dünyasını Renklendiriyor
Ağaçların üzerine kulübe inşa ederek burada kalan çocukları bilmeyen yoktur. İşte bu tür bir oda hazırlayarak miniklere yeşillerin içerisinde otantik ve gizemli bir oda sunulabiliyor. Doğal çocuk odaları içerisinde en dikkat çeken bu tasarımda yerden yüksek yataklar, rengârenk duvarlar, yeşillikler dikkat çekiyor.

Dogal cocuk Odalari

Ahşap Masal Evi Konseptli Harika Çocuk Odaları
Masallar çocuklar için göz kamaştırıcı bir dünyadır. Bu yüzden de masal içerisinde geçen evler çocuklar için büyülü bir dünyanın parçası gibi gelir. Çocuk odalarına eğlence katmak isteyen üreticilerin dikkatini çeken bu durum masal evi konseptinde odalar hazırlamalarını sağlamış. Arabalar, kulübeler, saraylar ve daha fazlası bu konseptte.

minimal cocuk odasi

Doğadan Bir Kesit Gibi Çocuk Odaları
Ev konseptli çocuk odalarını ahşap, plastik veya köpük gibi malzemelerden siz de rahatlıkla çocuk odanız için uygulayabilirsiniz. Ev şeklindeki raflar ve yerden biraz daha yüksek şekilde hazırlanmış ev şeklindeki yataklar çocukların en sevdiği oda tasarımlarından biri oluyor. Özellikle ev şeklinde hazırlanmış çalışma alanları ve çocuklar için oyun alanları da renkli renkli olunca çocukların keyfine diyecek olmuyor.

ev seklinde cocuk yatagi Modern ve Eğlenceli Çocuk Odalari 
Modern dokunuşların öne çıktığı ancak çocukları eğlendirecek kadar detaylandırılmış odalarda birkaç katlı yataklar, duvarları baştan sona kaplayan kitaplıklar ve ilginç tırmanma merdivenleri çocukların ilgisini çekmeye devam ediyor. Doğal çocuk odaları çocukların istedikleri gibi oyun oynamalarına ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı detaylar içerdiği için günümüzde de pek çok ebeveynin dikkatini çekiyor.ahsap cocuk odasi

 

About author Tüm haberleri göster

Burcu

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */