Spa Banyo İle Tarzınızı Konuşturun

spa banyo

Spa Stili Banyo Tasarımları

Banyolar evlerin en rahat köşelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. En az diğer odalar kadar önem kazanan banyoların dekore edilmesinde ise oldukça pahalı seçenekler tercih edilebiliyor. Bunların en uygun fiyatlısı ve bireysel banyo yapma zevkini sunan tasarımı ise spa banyo oluyor. Hamam tarzı olarak da bilinen spa stili banyo tasarımları kişilere derinlik kazandıran alanlar olduğu gibi bir banyonun sunabileceğinden daha fazlasını da kullanıcılarına vaad ediyor.

spa banyo

Spa Stil Banyolar Doğal ve Sade!

Spa stil bir banyo hazırlayacaksanız çok fazla ayrıntıda boğulmamanız gerekiyor. Geleneksel bir dokunuş ile birlikte modernliği birlikte kullanacağınız bu banyolarda ahşap objelerden, saksı çiçeklerinden ve aydınlık alanlardan yararlanabilirsiniz.

spa banyo

Kendinizi İyi Hissedin!

Spa stil banyoların en büyük özelliklerinden biri kişiye huzur vermesi. Bu nedenle de dinlenmek isteyenlerin kendilerini rahatlatacağını düşündükleri ayrıntıları kullanması şart. Geniş bir küvet ve tepeden gelen sıcak sular ile kendinizi rahatlatabileceğiniz gibi köpük dolu bir ortamda hazırlayabilirsiniz.

spa banyospa banyo

Ahşap ve Bambudan Vazgeçmeyin!

Spa banyo tasarımlarında öne çıkan detaylardan biri de ahşap ürünler ve bambu dekorlar oluyor. Sizlerde banyolarınıza ahşap bir lavabo ekleyebilir ya da bambu bir paravan koyabilirsiniz.spa banyo

spa banyo

İlginç Aydınlatma Sistemleri!

Spa dünyasında insanları rahatlatacak çok fazla ayrıntı bulunuyor. Bunların başında ise aydınlatma sistemleri geliyor. Ağaç dalları ile hazırlanmış lambalarla ortamınızı hem daha egzotik hem de daha doğal bir hale getirebilirsiniz.

spa banyoMis spa banyo 

Kokular Eklemeyi Unutmayın!

Banyolarda spa etkisini yaşamak adına kişilerin mis gibi kokular seçmesi gerçekten rahatlatıcı bir ortam hazırlamayı sağlıyor. Sizde banyonuza kokulu mumlar ya da koku yayan bambular ekleyebilirsiniz. Kendiniz içinde duş jelleri, köpükler, kremler kullanabilirsiniz.

Taşlarla Hazırlanan Spa Başkadır!

Banyonuza spa havası katarken taşlardan da yararlanabilirsiniz. Yerleri ve ya duvarları taş detaylarla hareketlendirebileceğiniz gibi ufak alanları da taşlarla daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.

spa banyo

Maviyi Bolca Kullanın!

Eğer bir deniz tutkunuysanız ya da mavi rengi çok seviyorsanız duvarlarınızı mavi renge boyayabilir ya da ufak fayanslarla daha doğal bir hale getirebilirsiniz.spa banyo

 

Yeşilin Tadını Çıkarın!

Spa banyo hazırlıkları yapanlar için ideal bir seçenek olan yeşillikler banyonun havasını değiştirdiği gibi daha doğal bir ortam elde ederek banyo ile birlikte rahatlamayı sağlıyor. Sizde yeşili, krem rengini ve diğer doğal detayları spa alanlarınızda kullanabilirsiniz.

spa banyospa banyo

 

spa banyo

spa banyo

spa banyo

spa banyo

 

spa banyo

 

About author Tüm haberleri göster

Aysecan

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */