İlginç Çiçek Dekoru Önerileri

Yaşam alanlarına renk katmak ve cıvıl cıvıl bir ortam oluşturmak isteyenlerin bir numaralı tercihi çiçekler oluyor. Girdikleri her ortama doğallıkla birlikte sadelik ve masumluk da katan çiçekler, dekor dünyasının da gözdesi konumunda. Sizde yaşam alanlarınıza çiçek dekoru ile harika dokunuşlar katmak isterseniz işte birkaç orijinal fikir ile ilginç çiçek dekoru önerileri…

modavemagazin modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Odak Noktanız Çiçekler Olsun!

Eğer girdiğiniz ortamlarda odak noktası çiçekler olsun istiyorsanız geniş ve büyük bir vazo alarak içerisine kocaman, mis kokulu çiçekler koyabilirsiniz. Harika bir görüntü oluşturduğu gibi bu çiçekleri geniş alanları doldurmak içinde tercih edebilirsiniz.

modavemagazin modavemagazin modavemagazin

Vazolarınızı Değiştirmeye Ne Dersiniz?

Çiçek dekoru hazırlamak isterken biraz daha farklı bir atmosfer oluşturmayı hedefliyorsanız vazolarınızı değiştirebilirsiniz. Özellikle doğal görünümde olan çiçekleri yine kendileri gibi doğal olan varillerin içerisine koyabilirsiniz. Ayrıca ahşap vazolar da oldukça şık duracaktır.

modavemagazin cans-flower-vases-kopya
modavemagazin

Çiçek rafları İle Bahçeleriniz Donatın!

Çiçeklerinizi sadece evinizin içerisinde değil aynı zamanda bahçelerinizde ve balkon, teras gibi yerlerde de kullanabilirsiniz. Birçok bölmeden oluşan kasaların içerisine şeffaf şişeler içerisinde renk renk çiçekler yerleştirerek ortamlarınıza çiçek katmayı deneyin.

modavemagazin

modavemagazin

Bardaklarınız Çiçek Açsın!

Çiçeklerle harika dekorlar hazırlamak isteyenlerin en kolay şekilde bulacağı ürünlerin başında bardaklar geliyor. Sizlerde bardakların içerisine yerleştireceğiniz çiçeklerinizi cam önlerine ya da mutfağınıza ekleyerek atmosferinizi bahara çevirebilirsiniz.
modavemagazin

modavemagazin

Aile Albümünüzü Dekor Yapın!

Ailenizle birlikte verdiğiniz pozları ince silindir şeklindeki cam vazoların etrafına yapıştırarak fotoğraflarınıza çiçek açtırabileceğiniz gibi nostalji ve doğallığı da birlikte sergileyebilirsiniz.

modavemagazin

Evinizde Kullanmadığınız Her Şey Dekor Olsun!

Kullanmadığınız kalemleriniz varsa çiçek dekoru hazırlamak adına vazonuzun etrafını bu kalemlerle donatabilirsiniz. Kullanmadığınız ipleri kavanozların etrafına dolayarak birbirinden güzel vazolar ve dekorlar oluşturabilirsiniz.

modavemagazin modavemagazin

Şişelerinizi Atmayın!

Evinizde birikmiş süt şişeleri varsa bunları atmak yerine birbirinden güzel dekorlar elde edebilirsiniz. Yemek masanızın ortasına koyacağınız çiçek dolu şişeler ile şık sofralar hazırlayabilir ya da raflarınıza renk katabilirsiniz.

modavemagazin modavemagazin

Metal Kutular Artık Dekor!

Metal kutularda satın aldığınız ürünler bittiğinde bu kutuları çiçeklerle donatarak bahçenize, evinize ya da ofisinizin bir köşesine dekor hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bahçe sulama bidonları ve metalik çöp kovaları da işinize yaramıyor diye üzülmeyin. Hepsi çiçek açarak yaşam alanlarınıza coşkuyu ve doğallığı katacak.

modavemagazin

 

About author Tüm haberleri göster

Aysecan

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */