Taşlardan Dekor Ürünleri Yapalım

Taşlardan Dekor Ürünleri Yapalım!

Dekorasyon dünyasının en sevilen parçalarından biri olan taşlarla harika dekor ürünleri hazırlanabiliyor. Eviniz için ya da diğer yaşam alanlarınız için birbirinden güzel taş detaylarla bezeli dekoratif ürünler hazırlayabileceğiniz gibi bu ürünleri hediye olarak sevdiklerinize de sunabiliyorsunuz. Renkli ve göz kamaştırıcı taşlarla neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız işte detaylar…

Egzotik Kapı Süsleri

Deniz taşı olarak da bilinen ufak taşları misina ile bağlayarak harika kapı süsleri hazırlayabilirsiniz. Sarkıtmalı şekilde hazırlanan kapı süsleri ile evlerinizi renklendirebileceğiniz gibi ufak çıngıraklar takarak rüzgarın sesine de kulak verebilirsiniz.

taş kapı süsü kapı süsü

Renkli Lambalar Yapalım!

Taşlardan dekor ürünleri hazırlamak isteyenler için harika seçeneklerden olan lambalar kavanozların içerisine koyacağınız renkli taşlarla daha da güzel bir hal alacak. Doğal bir ışık görüntüsü vereceğiniz gibi taşların rahatlatıcı havasını da evinize buyur edebilirsiniz.

taş mumluk lamba taş

Bahçenizdeki Yürüyüş Alanlarına Taşların Rengini ve Dokusunu Katın!

Her bahçede kolay yürüyebilmek adına taşlardan yollar yapılır. Sizde bahçenizde büyük taşlarla hazırlanmış yollar kullanıyorsanız bu taşların üzerine rengarenk minik taşlar yapıştırarak oldukça şık alanlar hazırlayabilirsiniz.

taş zemin

Takılarınız İçin Renkli Deniz Taşları

Sadece eviniz için değil aynı zamanda kendiniz içinde hazırlayabileceğiniz renkli taşlarla bezeli kolyeler sayesinde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

doğal taş takı taş takı takı taş

Taşları Sanata Dönüştürün!

Taşları kullanarak kağıtların üzerine kalpler, yıldızlar ve bin bir türlü şekiller hazırlayarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Sadece bir kağıt bir yapıştırıcı ve ilginç taşlara ihtiyacınız var. Çocuklarınız varsa ya da resim yapmaktan hoşlanıyorsanız taşlar sizin için vazgeçilmez olacaktır.

 

taş çizim taş gemi taş sanat doğal taş

Balıklarınız Taşlarla Çok Mutlu!

Evinizde balıklarınız yoksa bile taşların harika görüntülerini görünce hemen birkaç balık alacağınız kesin. Birbirinden güzel taşlarla donatılmış fanusların içerisinde balıklarla ayrı bir doğallık yakalayabilirsiniz.

taş balık akvaryum

Taş Tezgâhlar Çok Doğal!

Kıyıdan toplayabileceğiniz harika renkteki taşları banyonuzun ve ya tuvaletinizin lavabo tezgâhına serpiştirerek mükemmel bir doğallık yakalayabilirsiniz. Ortamlarınıza renk katmakla birlikte herkesin hayran kalacağı bir atmosferde hazırlayabileceksiniz.

 

taş tezgah

Taş Kâseler ve Kavanozlar Harika!

Taşlardan dekor ürünleri hazırlayacaklar için muhteşem seçeneklerden biri olan taş kâseler ve kavanozlar evler kullanılabilecek doğal aksesuarların başında geliyor. Tutkal ve taşlarla sizde eviniz için hem eşya hem de dekor olan bu ürünleri kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

 

doğal taş şişe doğal taş

 

 

 

About author Tüm haberleri göster

Aysecan

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */