Duruluğun En Güzel Hali: Beyaz Banyolar

Sade ve Ferah Banyolar İçin Beyaz Renk!

Beyaz rengin saflığını ve kullanıldığı ortama verdiği ferahlığı bilmeyen yoktur. Özellikle de dar alanlarda kullanıldığında mekânın daha geniş görünmesini sağlayan beyaz renk, temizliğin de göstergesi olduğu için banyolarda tercih edilebilecek en başarılı renklerden olacaktır. Sizde beyaz banyolar hazırlamak istiyorsanız bunu ufak detaylarla yapabileceğiniz gibi dekorasyonun olmazsa olmazı denilen alanlarında da beyazı kullanarak harika bir ortam hazırlayabilirsiniz.

doğal banyo sade banyo beyaz banyo

Duvarlarda Beyaz İhtişamı!

Banyonuz geniş değilse ve ferah görünmesini istiyorsanız duvarlarınızda ve küvetinizde beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Düz beyaz renge boyayabileceğiniz duvarlarınıza temizlik açısından daha kolay bir kullanım sunacak beyaz fayanslarda döşeyebilirsiniz. Duvarlarla birlikte tavanında beyaz renkte olması tavanın daha yukarıda görünmesini sağlayacaktır.

beyaz banyo dekoru beyaz duvar

Siyah ve Beyazı Banyolarınızda Kullanın!

Beyaz renk ile en yakışan tonlardan olan siyah rengi banyonuzun en fazla kir tutabilecek alanlarında kullanabilirsiniz. Lavabonuzda, zeminde ya da banyo dolaplarınızda siyah rengi seçip geri kalan alanları beyaz renk ile donatabileceğiniz gibi tam tersini de yapabilirsiniz.

banyolarda beyazbanyolarda beyaz ihtişamı doğal beyaz banyo

Beyaza Renk Katın!

Sadece beyazın olduğu bir banyo istemiyorsanız farklı renk tonlarını da kullanarak daha cıvıl cıvıl bir banyo hazırlayabilirsiniz. Renkli perdeler, yeşil tonlarda bitkiler ve hasır ya da ahşap aksesuarlar ile beyaz banyolar dekore edebilirsiniz.

sade banyo taş rengi banyo renkli banyo

Beyaz Aksesuarlar Tercih Edin!

Banyonuzda köklü değişiklikler yaparak duvarları baştan sona beyaz renge büründüremiyorsanız ufak beyaz taneleri olan bir çiçek ile ortama beyaz katabilirsiniz. Beyaz bir vazo ile ya da beyaz ayna çerçeveleri ile ortamı ferahlatabilirsiniz.

banyo aksesuarları beyaz banyo aksesuarı

Renkli Tablolar ve Beyazın Uyumu!

Bembeyaz bir banyonuz varsa sizi hem dinlendirecek hem de farklı diyarlara alıp götürecek renkli bir resmi beyaz duvarlarınıza asabilirsiniz. Ortamınızı değiştirecek olan bu tablo ile beyazın verdiği ışıklı ortamı da dengelemiş olursunuz.

banyo tabloları beyaz dekor banyo

Karanlık Ortamlara Beyaz Renk

Banyonuz ışık almıyorsa ya da ufak bir penceresi varsa duvarlarınızı beyaza boyayacağınız gibi duvarın sadece birini beyaza boyayarak karşısına da geniş bir ayna asabilirsiniz. Beyaz renk ile aynaların karşılıklı olması ortamdaki ışığı artıracak ve daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca beyaz renk ile farklı renkleri de kullanarak harika beyaz banyolar hazırlayabilirsiniz.

banyo

About author Tüm haberleri göster

Aysecan

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */