Bolon Vinyl ile Zeminler Artık Daha Şık

Ev, ofis, iş yeri, yat, tekne ve spor salonları gibi birçok mekan için zemin kaplama hizmeti veren Bolon vinyl zemin kaplama, şık ve gösterişli yaşam alanları sunmaya devam ediyor. İsveç menşe’li Bolon firmasını zemin kaplama konusunda modaya uygun, şık tasarımlı çekici ve gösterişli ürünler ortaya koymaktadır. Zemin kaplama konusunda dünyada lider sayılan marka, üst üste aldığı dizayn ödülleri ile de adından söz ettiriyor. Kullandığı malzemeler son derece sağlam ve dayanıklı ürünlerden seçilen Bolon vinyl zemin kaplama, gerek uygulamadaki kolaylığı, gerek zemine kazandırdığı canlı bir tabloyu andıran görüntüsü gerekse 90’dan fazla ürün seçeneği ile zeminlerinizi süslemeye devam ediyor.
bolon zemin kaplamasi
Bakıldığında bir tekstil ürünü ya da halıdan ayırt edilemeyen Bolon zemin kaplama, 80 farklı renk ve dokuma seçeneği, karo ve rulo şeklinde uygulanabilen modelleri ile beğeniye sunuluyor. Ayrıca basamaklara da uygulanabilmesi ve yerden ısıtma sistemine sağladığı uyum ile ev, iş yeri, ofis, kış bahçesi, sinema, tiyatro, havuz etrafı ve müzelerde en çok tercih edilen zemin kaplamalarından biri olmaya devam ediyor.

Üstelik bu kadar kaliteli ve kullanışlı olmasına rağmen finansal açıdan da son derece uygun fiyat seçenekleriyle çok tercih ediliyor. Bolon zemin kaplamada kullanılan malzemelerin bir başka özelliği ise ısı, su ve ses yalıtımı konusunda garantili olması. Alev almayan malzemeler, yangın riskini azaltırken ürünlerin kaygan olmayışı da kullananlar açısından daha sağlıklı yaşam alanları sunmasına fırsat veriyor. 30’dan fazla ülkede en çok tercih edilen zemin kaplama firması olan Bolon, ürünleri için kullanıcılarına 5 yıl da garanti imkanı sunuyor.
bolon zemin kaplama

Çevre Dostu

Çevre dostu ürün seçeneği ile zemin kaplama konusunda son derece sağlıklı malzemeler kullanan Bolon zemin kaplama, kimyasal madde kullanımında asgari düzey içinde malzemeler üretiyor. Zeminlere derinlik kazandıran firmanın ürünleri, uygulandığı mekana çok ferah ve zengin bir görünüm sağlıyor. Isı dengesi ile yaz ve kış mevsimlerinde mekan sahiplerine enerji tasarrufu sağlayan Bolon zemin kaplama, güven içinde seçebileceğiniz firmaların başında geliyor. Mekanınıza farklı bir görünüm kazandırmak için zemin kaplamada Bolon’u büyük bir güvenle tercih edebilirsiniz.

About author Tüm haberleri göster

Burcu

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */