Bebek Odaları’na New Joy’dan Tatlı Bir Dokunuş

Bebek odaları ailelerin özenli bir şekilde hazırladığı ve bebeklerinin konforunu yüksek tutmak adına uzun araştırmalar yaptığı ürünlerin başında gelir. Her anne baba ister ki, bebeğinin odası kusursuz ve bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olsun. İşte anne babaların bu isteğini düşünerek çalışmalara başlayan New Joy, 1986 senesinden bu yana bebek odası konusunda hizmet vermeye devam ediyor. Öner Mobilya bünyesinde çalışmalarına devam eden bu markanın ise oldukça göz kamaştırıcı ve çocuk dünyasına hitap eden ürünleri bulunuyor. Sizde bebeğiniz için kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalar seçmek istiyorsanız gelin birkaç ürüne birlikte bakalım…

new joy Pink Birdy bebek odasi
Pink Birdy Kız Bebeklerin Gözdesi

Kız bebek bekleyen ailelerden biriyseniz New joy tarafından hazırlanan bu seriyi mutlaka incelemelisiniz. Ferah bir ortam hazırlayarak bebeğiniz için en tatlı pembe tonlarını seçmek isterseniz Pink Birdy beyazın, ahşap görünümlü detayların bir araya geldiği harika seçeneklerden olacak. Bu takımda göz yoracak bir detay bulamayacağınız gibi ergonomik yapısı sayesinde çok uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Fiyatı ise 2909 TL.

http://newjoy.com.tr/urunler/detay/526/pink-birdy
new joy white life bebek odasi

Beyaz Severlere White Life Baby

Bebeğinizin cinsiyeti belli olmadı mı ya da ferah ve beyaz bir bebek odası mı hayal ediyorsunuz? New joy sizin için bu odayı tasarlamış ve White Life Baby koleksiyonu ile sunuyor. İçerisinde iki kapılı dolap, şifonyer ve bebek karyolasının olduğu bu takımda her şey bembeyaz ve klasik ile modern dokunuşların birlikteliği ile oldukça zarif bir görüntüsü var. Fiyatı ise 3408 TL.

http://newjoy.com.tr/urunler/detay/558/white-life- baby

new joy nautica bebek odasi

Denizci Beylere NauticaBaby

Denizden hoşlanan ve bebeğinin odasını denizci figürleri ile donatmak isteyen aileler için denizci temalı tasarımlar sunan Nautica Baby beyaz, mavi ve kırmızı renklerin uyumlu birlikteliğinden oluşmuş. Bebeğinizin eşyalarını koyabilmeniz için hem şifonyerde hem de bebek karyolasının çevresinde ufak bölmeler bulunuyor ve gemiler, kuşlar ve gemi halatları dikkat çekiyor. Fiyatı ise 2833 TL.

http://newjoy.com.tr/urunler/detay/543/nautica-baby

New joy-Zuzo-Bebek-Odasi

Ormanların En Güzeli Zuzo

İster erkek olsun ister kız olsun sarı rengi tercih etmek isteyen aileler için hazırlanan Zuzo gri, sarı, beyaz ve hayvan figürleri ile donatılmış durumda. Sade görüntüsü ve diğer renkler ile olan uyumu sayesinde her ortamda kullanılabiliyor. Ergonomik ve sade olan bu setin fiyatı ise 3285 TL.

http://newjoy.com.tr/urunler/detay/524/zuzo

new joy pembe mavi bebek odası

İster Mavi İster Pembe Berry!

Hem erkek çocuğumda hem de kız çocuğumda aynı bebek odası takımını kullanayım diyorsanız Berry ister mavi ister pembe olabilen yapısı ise size yardımcı olacaktır. Bol raflı ve kullanımı kolay olan bu ürün uzun süre kullanılacak kadar kaliteli. Mavi, pembe ve beyaz rengin birlikteliğini de bebeklere sunuyor. Fiyatı ise 2055 TL.

http://newjoy.com.tr/urunler/detay/572/berry

About author Tüm haberleri göster

Burcu

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */