Çift Kapılı Buzdolapları ve Özellikleri

Günümüzde beyaz eşyaların fonksiyonları ve çeşitleri giderek artıyor. Tüketiciler ise sürekli olarak yenilenen modeller içerisinden tercih yapmakta zorlanabiliyor. Buzdolapları eskiden tek kapılı ya da yarım dediğimiz modellerde üretiliyordu. Ancak zaman içerisinde derin donduruculara ihtiyaç duyulması gibi nedenlerden dolayı buzdolaplarında da gözle görülür bir genişleme meydana geldi. Ve çift kapılı buzdolapları üretildi.

Bu nedenle ‘’en’’ dediğimiz kavram ile beyaz eşyalara yönelen tüketiciler için en geniş buzdolabı araştırması yaptık. Beyaz eşya markalarının kıyasıya mücadelelerine neden olan buzdolaplarında işte en geniş ürünler…

Arçelik 8850 SbsNy Siyah Home Barlı Buzdolabı
Görünüş itibariyle oldukça geniş olan bu Arçelik buzdolabı modelinde 4 ayrı kapak bulunuyor. Bir yerine iki buzdolabı büyüklüğünde olan bu modeli tercih etmek isterseniz 5.500 TL civarı ödeme yapmanız gerekiyor. A+ ve No Frost soğutma sistemine sahip olan bu buzdolabının soğutucu bölmesi 373 lt, dondurucu bölmesi ise 149 lt.
Detaylı bilgi için: www.arcelik.com.tr
arcelik buzdolabi

LG GR-M31FWCHL A++ 4 Kapılı Buzdolabı
LG en geniş buzdolabı kategorisinde üretmiş olduğu bu modelle beğeni toplamaya devam ediyor. 931 lt olan bu buzdolabının 10 yıl motor garantisi bulunduğu gibi enerji tasarrufunda da A++ olması daha az harcama yapmasını sağlıyor. Akıllı depolama sistemine sahip olan LG buzdolabı 8.949 TL civarı fiyatlara bulabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: www.lg.com/tr

Lg buzdolabi

Samsung RS844CRPC5A TwinCooling Plus Buzdolabı
Gardırop türü buzdolabı modelleri içerisinde genişliği ile dikkat çeken bu model 819 litrelik geniş bir depolama alanına sahip. 10 yıl garanti sunan Samsung markası geleneksel buzdolabı modelleri ile aynı genişlikte olsa da iç hacmi daha geniştir. Mutfağınızda az yer kaplayacak ve antibakteriyel kaplaması ile temiz bir kullanım sunacak olan bu Samsung buzdolabı modelinde 4 kapak bulunuyor. Fiyatı ise 6.093 TL civarı.
Detaylı bilgi için: www.samsung.com/tr

samsung buzdolabi

Bosch KAG90AI20N 608 Lt A+ NoFrost Buzdolabı
Geniş aileler için tasarlanmış olan Bosch Buzdolabı 608LT geniş iç hacmiyle beklentileri karşılıyor. Kolay temizlenebilir inox yüzeyiyle de bayanların gözdesi. Ayrıca sıcak yaz günlerinde ve her istediğinizde soğuk su ve buza ulaşmanın en kolay yolunu sunan Bosch gardırop tipi buzdolabı, görünüşü ve duruşuyla da mutfağınıza şıklık ve zarafet katacak. 5.887,00 TL ödeyerek Bosch kalitesine ulaşmak mümkün.
Detaylı bilgi için: www.bosch-home.com.tr
Bosch-buzdolabiVestel Puzzle NF655 X A+ 655 Lt NoFrost Buzdolabı
Tatil modu ile de aklınız evde kalmaz yiyecekleriniz güvenli bir şekilde olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak tatil dönüşü size bıraktığınız tazeliği sunar. Parti modu ise dondurucuya koyduğunuz içeceklerinizin uygun soğukluğa ulaştığında size sesli uyarı vererek ayrı bir konfor sağlar. Farklı derecelerde bulunması gereken her türe göre ayrı bir raf sistemi sunan Vestel buzdolabı çocuk kilidi, gece sensörü, kokuları karıştırmaması gibi özelliklerini de barındırıyor. Rakiplerine göre daha uygun olarak 3.579,00 TL üzerinden satılıyor.
Detaylı bilgi için: www.vestel.com.tr

vestel-buzdolabi

Siemens iQ700 noFrost Buzdolabı
Meyve, sebze, süt ürünleri ya da et ve balık benzeri gıdalar için ayrı bölmeleri bulunan Siemens buzdolabı diğer örnekler gibi pratik ve şıklıkla birlikte ekonomi de sağlıyor. Sabit su kaynağına bağlanabilen su pınarı metal ve led aydınlatmalar ile kolay açılıp kapanabilen kapı sistemi gibi daha pek çok özelliği barındırarak A sınıf buzdolapları arasında öne çıkanlar arasında yer alıyor. Fiyatı ise 6.032,00 TL
Detaylı bilgi için: www.siemens-home.com.tr

siemens-buzdolabi

About author Tüm haberleri göster

Burcu

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */