Dekorasyonda Dekoratif Klimalar Serinliği

Klimalar günümüzde, dekorasyonu tamamlayıcı bir unsur olarak da kullanılabilir. Ev dekorasyonunda tamamlayıcı bir unsur olan dekoratif klimalar, evin birçok köşesinde kullanılabilir.

Salonların dekorasyonuna uygun bir model seçimi yapılabilir. Duvar tipi Dekoratif klimalar, salon alanlarının uygun yerlerine yerleştirilerek, dekorasyonu tamamlayıcı bir unsur haline dönüştürülebilir. Klima boyutları da bu kapsamda önem kazanır. Küçük alanlara sahip olan salonlarda, büyük boyutlarda klima kullanımı, dekorasyonu bozabilir.

Restoran ve eğlence yerleri gibi sosyal alanlarda, insan sayısı fazla olduğu için, klima kullanımı mecburidir. Ancak, bu tür yerlerde dekorasyon da oldukça önemli olduğundan, duvar tipi klimaların kullanımı uygun olmayabilir. Bu nedenle, dekorasyonun önemli olduğu ve kliman kullanımının da mecbur olduğu bu mekanlarda tavan tipi modeller kullanılarak, mekânlara dekorasyonu tamamlayıcı bir özellik kazandırılabilir. Sizlerde işletmelerinizde, tavan tipi ya da dekoratif klima modelleri kullanarak, göz zevkine hitap edebilecek, mekanın tarzının bozmayacak, dekoratif görünümü engellemeden, hoş bir birleşim yaratabilirsiniz. Tavan tipi klimalarda renk seçenekleri, diğer klima türlerine göre daha sınırlı kalır. Bu yüzden renk faktörüne dikkat etmeniz gerekir. Beyaz ve metal rengi tavan klima modellerinden, iç mekân renklerine uygun olanını tercih edebilirsiniz.

LG Artcool Mirror Klima FiyatlarıATrCool Home Office olarak kullanılan alanlar ve büyük hacme sahip alanlarda, kule tipi klima modelleri kullanılabilir. Montajı gerekmeyen bu ürünler, bulundukları yerde dekoru tamamlayan eşyalardan farklı algılanmazlar. Genel olarak beyaz renkte olduklarından, renk seçimi, Office alanlarının ya da büyük hacme sahip alanların renklerine göre seçilmesi yerinde olur.

Duvara monte edilebilen Splendid klimalar, kalorifer peteği görüntüsünü andırdıkları için kullanıldığı alanın dekorasyonu ile uyumludurlar. Duvar alanlarının alçak yerlerine monte edilebilen bu klimalar, dekoratif amaçlı da kullanılabilir.

Son zamanlarda, birçok alanda dekoratif olarak kullanılabilecek türde klima modellerini piyasada bulabilirsiniz. Frame klima olarak adlandırılan bu modeller, ön panel kısımlarında bulunan çerçeve aparatı ile istediğiniz resimleri bu alana koymanıza olanak sağlıyor. Frame klimalar farklı hacim özelliklerine sahip ve fazla yer kaplamıyorlar. Dekorasyon kliması olarak kullanılabilecek harika ürünlerden bir tanesi. Çerçevesinde bulunan küçük aydınlatma elemanları sayesinde, gece vakitlerinde de dekoratif bir görüntü sergiler. Özel iç ünite tasarımı sayesinde, dilediğiniz resmi seçebilirsiniz.

LG Artcool klima fiyatları için tıklayın

 

About author Tüm haberleri göster

Goker

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */