Kelebek Mobilya’da Yaz kampanyası

Kelebek mobilya, birbirinden harika ürünleri ve kampanyalarıyla gönüllerinizi fethedecek. Kelebek mobilya % 18KDV indirimi sayesinde, yaza kelebek etkisiyle gireceksiniz. Kelebek yaz kampanyasında, 9,900TL üzerinde taksitli alışverişlerde, 1,200TL hediye çeki kazanma şansı yakalayacaksınız.

Bunun yanında 6,990TL nakit alışveriş yaparsanız %18 KDV indiriminden yararlanabilirsiniz. Bu kampanyayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik, indirimlerin yalnızca beli ürünlere odaklı uygulanmamış olması. Böylece, sizin tarzınıza uygun, sizin ve ailenizin zevkini yansıtan, aile bireylerinin beğenileri doğrultusunda seçilecek ürünler için %18 KDV indirimini ya da 1,200TL hediye çeki kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Kelebek mobilya-oturma odasi

Evinizin her köşesine rahatlığı, konforu, sağlamlığı ve modern dokunuşu getirecek olan kelebek mobilya ürünlerine sahip olmak için, artık harika bir fırsatınız var. Kelebek yaz kampanyası sayesinde cebinizi zorlamadan, dilediğiniz kelebek mobilya ürünleriyle evinizi baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Stil sahibi kelebek ürünleri arasında, oturma gruplarından, yatak odalarına, yemek odası takımlarından, mutfak ve banyo ürünlerine kadar pek çok farklı ve kaliteli materyali bir arada bulabilmeniz mümkün.

Kelebek mobilya-yemek odasi

Kampanyaya katılabilmek için herhangi bir ürün sınırlaması bulunmamakla birlikte yapılan alışverişin toplam tutarının, 9,900 olması durumunda hediye çeki, 6,990 olması durunda ise %18 KDV indirimi kazanıyorsunuz. Kelebek Mobilya‘da büyük oda takımlarının yanı sıra, evinizin her ihtiyacına hitap edebilecek, farklı, incelikli, tarz materyaller bulabilmeniz de mümkün. TV koltukları, puf ve sehpalar, tekli koltuklar ve berjerler oturma odalarınız için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alırken; Tv üniteleri, sandalye, kitaplık ve aksesuarlar da yemek odalarınıza renk katmak için ideal ürünlerden. Üstelik mutfak ve banyo için özel olarak tasarlanmış, mutfak ve banyonuzun havasını değiştirecek, ihtişam katacak, modern ya da otantik ürünler de kelebek mobilyada sizleri bekliyor.

Kelebek mobilya-yatak odasi

Ergonomi, konfor, tarz ve kalite evinize kelebek etkisiyle girecek. Sadeliğin ve şıklığın bir arada mümkün olabileceğinin en güzel kanıtını sergileyen kelebek mobilya oda takımları ile sakin ve huzurlu bir görünüm kazanan evin dingin rayihası içinden bir adım dışarı çıkmak istemeyeceksiniz. Üstelik tüm bu kampanyaların yanında bonus kart kullananlara özel, peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı da yine kelebek mobilyada.

Detayli bilgi: http://www.kelebek.com.tr/kampanyalar

About author Tüm haberleri göster

Burcu

Leave a Reply

Email adresinizi yayınlamayacağız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştirç

/* ]]> */